Ju jeni vizitori 4615595

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Zyra me Qera tek Kullat Binjake
 • IMG-20160121-WA0002
  Full Screen
  • IMG-20160121-WA0002%1/12
  • IMG_20160121_133717%2/12
  • IMG_20160121_133817%3/12
  • IMG_20160121_133822%4/12
  • IMG_20160121_133836%5/12
  • IMG_20160121_133845%6/12
  • IMG_20160121_133747%7/12
  • IMG_20160121_134029%8/12
  • IMG_20160121_141504%9/12
  • IMG_20160121_141455%10/12
  • IMG-20160121-WA0006%11/12
  • IMG-20160121-WA0001%12/12
  1/12
  IMG-20160121-WA0002
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MEI 65
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: Jo e aplikueshme
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blloku
  • zone: - - -
  • Adresa: Bulevardi Deshmoret e Kombit
  • Zona e brendshme: 112 m²
  • Mbulim zone: 130 m²
   • Per qira  1 900 €
 • Detajet e prones

  Zyrat gjenden ne katin e peste. Ato jane te konfiguruara me nje hall/recepsion, tre zyra, nje meeting room dhe nje tualet. Punimet e brendshme jane shume cilesore dhe lartesia eshte e bollshme. Disa nga kompanite me prestigjoze i kane zyrat e tyre ne kete godine. Ambjenti rreth e rotull eshte i paster dhe ka mjaft bare per te kaluar kohen e drekes apo per te takuar kliente.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
  • Siperfaqet
   • planimetria 130.00 m²
   • Zone interneti 112.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Armand Shkembi
  Account Manager
  Telefone: +355672049200
  email: armandshkembi@c21meiproperties.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Mei Properties
  Telefone: +355 42403900
  email: info@c21meiproperties.com
 • Harta