Ju jeni vizitori 4676887

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Kapanone plus truall per shitje ne Kashar
 • Magazina e Bardhit
  Full Screen
  • Magazina e Bardhit%1/1
  1/1
  Magazina e Bardhit
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MEI 66
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Kashar
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga 7 Nentori
  • Zona e brendshme: 1.866 m²
  • Mbulim zone: 1.866 m²
  • Zone toke: 3.432 m²
   • per shitje 600 000 €
 • Detajet e prones

  Ne zonen Industriale ne Kashar afer Top Chanel ne rrugen 7 Nentori me akses direkt ne rruge shitet nje kompleks Kapanonesh . Kompleksi eshte i perbere nga 3 Kapanone te treja te dhena aktualisht me qera , me shesh pushimi dhe parkimi , terreni eshte i dranazhuar dhe i shtruar i gjithi . per cdo informacion mos hezitoni te na kontaktoni .
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • Transport publik
  • Siperfaqet
   • planimetria 1866.00 m²
   • Zone toke 3432.00 m²
   • Zone interneti 1866.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Astrit Fadili
  Reas Estate Agent
  Telefone: +355676022312
  email: astritfadili@c21meiproperties.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Mei Properties
  Telefone: +355 42403900
  email: info@c21meiproperties.com
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %