Ju jeni vizitori 4694121

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Apartament 2+1 ne zonen Ali Dem
 • foto vila 060
  Full Screen
  • foto vila 060%1/13
  • foto vila 065%2/13
  • foto vila 014%3/13
  • foto vila 008%4/13
  • foto vila 023%5/13
  • foto vila 022%6/13
  • foto vila 037%7/13
  • foto vila 042%8/13
  • foto vila 049%9/13
  • foto vila 051%10/13
  • foto vila 053%11/13
  • foto vila 054%12/13
  • foto vila 024%13/13
  1/13
  foto vila 060
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 286
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Ali Demi
  • zone: - - -
  • Adresa: Ali Dem
  • Zona e brendshme: 90 m²
  • Mbulim zone: 93 m²
   • per shitje 90 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 93m2 ne nje nga komplekset e reja ne zonen Ali Dem.Organizuar ne ambjent ndenjie dhe kuzhine ,2 dhoma gjumi,2 ballkone,depo dhe tualet.Mobiluar ne menyre bashkohore.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 93.00 m²
   • Zone toke 0.00 m2
   • Zone interneti 90.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Arlinda Kora
  Telefone: 0355694050076
  email: a.kora@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %