Ju jeni vizitori 4675176

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Duplex
 • DSC_3682.JPG
  Full Screen
  • DSC_3682.JPG%1/15
  • DSC_3678.JPG%2/15
  • DSC_37011%3/15
  • DSC_3699.JPG%4/15
  • DSC_3675.JPG%5/15
  • DSC_3648.JPG%6/15
  • DSC_3652.JPG%7/15
  • DSC_3655.JPG%8/15
  • DSC_3715.JPG%9/15
  • DSC_3716.JPG%10/15
  • DSC_3668.JPG%11/15
  • DSC_3670.JPG%12/15
  • DSC_3672.JPG%13/15
  • DSC_3707.JPG%14/15
  • DSC_3709.JPG%15/15
  1/15
  DSC_3682.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MB 518
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: duplex
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Shkolla e Bashkuar
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 130 m²
   • per shitje 85 000 €
 • Detajet e prones

  Okazion! Prane Shkolles se Bashkuar, ne nje pallat ekzistues 3 katesh buze rruge shitet apartament duplex i ndodhur ne katin e fundit. Arreduar ne nje menyre shume moderne apartamenti eshte i mobiluar me paisje bashkekohore. Ne brendesi te tij gjenden 1 dhome ndenjeje + kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Investimi i bere ne ambientin e brendshem te apartamentit kap vleren e disa mijera euro. Per me shume info, na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 130.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Blerina Sefa
  Telefone: 0694004131
  email: b.sefa@c21mbproperties.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 MB Properties
  Telefone: +355 04 245 2 245
  email: info@C21mbproperties.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %