Ju jeni vizitori 4585682

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Vile per Shitje brenda Rezidences Qeveritare ne Durres
 • 20160122_125543 - Copy
  Full Screen
  • 20160122_125543 - Copy%1/15
  • 20160122_125436 - Copy%2/15
  • 20160122_125836 - Copy%3/15
  • 20160122_130107 - Copy%4/15
  • 20160122_130246%5/15
  • 20160122_130316 - Copy (2)%6/15
  • 20160122_130323%7/15
  • 20160122_130337 - Copy%8/15
  • 20160122_130508%9/15
  • 20160122_130532%10/15
  • 12620742_766440226835155_421807790_o%11/15
  • 12630783_766440210168490_773437655_o%12/15
  • 12630980_766440263501818_958461159_o%13/15
  • 12633187_766440300168481_1162561701_o%14/15
  • 12632921_766440290168482_567733949_o%15/15
  1/15
  20160122_125543 - Copy
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 287
  • Dhomat gjumi: 9 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Vile
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Plazhi ish blloku
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 305 m²
  • Mbulim zone: 305 m²
  • Zone toke: 500 m²
   • per shitje 450 000 €
 • Detajet e prones

  Vila ka nje siperfaqe truall prej 500 m2 dhe eshte e rrethuar. Hapesira qe ze ndertimi i viles
  eshte 305 m2. Pjesa tjeter eshte e mbjelle me peme dhe eshte e gjelberuar. Ne kete hapesire
  eshte e mundur qe te ndertohet nje pishine.Vila eshte njekateshe dhe ka vend parkimi brenda territorit
  te vet. Vila eshte 20 m larg detit dhe ka pamje te hapur ku pamja nga kopeshti eshte shume relaksuese.
  Qetesia ,gjelberimi, palmat dhe hapesira e bejne kete vend shume te mrekullueshem. Rezidenca eshte
  e ruajtur mire. Per me teper informacion na kontaktoni
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 3
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 9
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • Verande
   • Transport publik
  • Siperfaqet
   • planimetria 305.00 m²
   • Zone toke 500.00 m²
   • Zone interneti 305.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Leonard Nuhu
  Telefone: 0694050066
  email: leonard.nuhu@botaniku.c21.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %