Ju jeni vizitori 4678099

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament Dupleks pranë Liqenit të thatë
 • DSC05938.JPG
  Full Screen
  • DSC05938.JPG%1/20
  • DSC05955.JPG%2/20
  • DSC05933.JPG%3/20
  • DSC05940 - Copy.JPG%4/20
  • DSC05931.JPG%5/20
  • DSC05932.JPG%6/20
  • DSC05956.JPG%7/20
  • DSC05958.JPG%8/20
  • DSC05961.JPG%9/20
  • DSC05953.JPG%10/20
  • DSC05948.JPG%11/20
  • DSC05954.JPG%12/20
  • DSC05942.JPG%13/20
  • DSC05941.JPG%14/20
  • DSC05943.JPG%15/20
  • DSC05945.JPG%16/20
  • DSC05946.JPG%17/20
  • DSC05947.JPG%18/20
  • DSC05951.JPG%19/20
  • DSC05952.JPG%20/20
  1/20
  DSC05938.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 239
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: duplex
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Liqeni I thate
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Hamdi Sina
  • Zona e brendshme: 380 m²
  • Mbulim zone: 400 m²
  • Vleresim energjie: A+
   • per shitje 480 000 €
 • Detajet e prones

  Apartament dupleks i mobiluar në menyrë luksoze pranë Liqenit të Thatë. Apartamenti ndodhet në katin e 5 të një pallati të ri. Organizimi i brendshëm konsiston në një sallon plus kuzhinë e veçuar, 2 dhoma gjumi plus një dhomë garderobe, një dhomë që aktualisht funksionon si dhomë fitnesi , 2 studio, 3 tualete plus dhomë lavanderie dhe 2 veranda nga 35m2 secila. Apartamenti ka punime tepër cilësore si për sa i përket instalimeve elektrike dhe hidraulike por edhe materialeve cilësore që janë përdorur ku përmendim dyert si dhe parketin e drurit Irok, paisjet hidrosanitare si dhe dritaret dhe vetratat me xham të trefishtë. Apartamenti ka të instaluar sistem qëndror ngrohje/ ftohje më chiller si dhe oxhak të integruar në sistemin e ngrohjes. Na kontaktoni për më tepër informacion ose nëse jeni të interesuar për ta vizituar pronën.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • ballkone 2
   • Tualete 3
   • Dhoma ndenje 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Supermarkete
  • sherbimet
   • elektricitet
  • Infrastrukture
   • Garazhd 1
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enxhi Rustemi
  Telefone: +355672030829
  email: info@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %