Ju jeni vizitori 4592738

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Ambient me qera
 • 12593449_10207616426162738_1418269218430919121_o
  Full Screen
  • 12593449_10207616426162738_1418269218430919121_o%1/5
  • 12615763_10207616425362718_6528054323126735501_o%2/5
  • 12633484_10207616416082486_7383962014274133339_o%3/5
  • 12640314_10207616423402669_4897106603604957680_o%4/5
  • 12640253_10207616422522647_5976571626288523783_o%5/5
  1/5
  12593449_10207616426162738_1418269218430919121_o
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: NEW 204
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: nen ndertim
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Shijak
  • Qytet: Shijak
  • zone: - - -
  • Adresa: Sallmone, Shijak
  • Zona e brendshme: 450 m²
  • Mbulim zone: 450 m²
  • Condo cmim: 500 €
   • Per qira  500 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qera ambient me siperfaqje 450 m2 , ne zonen e Sallmones ne Shijak. Ambienti eshte ne kat te dyte , buze rruges kryesore. Ka hapesira per parkim perpara dhe pas nderteses. Hyrja eshte e vecante dhe ka mundesi per vendosjen e ashensorit. Ju ftojme ta vizitojme se bashku !
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
  • Siperfaqet
   • planimetria 450.00 m²
   • Zone interneti 450.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Klajd Shahini
  Agent
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 New Day
  email: info.newday@c21.al
 • Harta