Ju jeni vizitori 4676872

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament me qira 2+1
 • IMG_20160128_150450
  Full Screen
  • IMG_20160128_150450%1/9
  • IMG_20160128_150559%2/9
  • IMG_20160128_150613%3/9
  • IMG_20160128_150532%4/9
  • IMG_20160128_150651%5/9
  • IMG_20160128_150708%6/9
  • IMG_20160128_152611%7/9
  • IMG_20160128_150814%8/9
  • IMG_20160128_150832%9/9
  1/9
  IMG_20160128_150450
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MB 134
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet:  Brraga
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 97 m²
  • Mbulim zone: 97 m²
   • Per qira  350 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti ndodhet ne nje zone shume te preferuar dhe te qete te Tiranes, eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, nje dhome ndenje shume e kendshme me kendin e kuzhines, 1 tualet,, ndodhet ne katin e 2 te nje pallati 10 katesh me dy ashensore. Ka nje mobilim modern dhe te rehatshem. Per me shume na kontaktoni qe ta vizitojme se bashku.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
  • Siperfaqet
   • planimetria 97.00 m²
   • Zone interneti 97.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilma Myrtolli
  Telefone: +355694004123 / 0694004123 / +355042452245
  email: info@c21mbproperties.al / info@c21mbproperties.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 MB Properties
  Telefone: +355 04 245 2 245
  email: info@C21mbproperties.al
 • Harta