Ju jeni vizitori 4673415

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Magazinë për shitje ose qira në Shkozet, Durrës
 • Hapësira e brendshme
  Full Screen
  • Hapësira e brendshme%1/6
  • Pjesa e zyrës dhe tualeteve%2/6
  • Hapësira e brendshme %3/6
  • Fasada%4/6
  • Fasada%5/6
  • Vendodhja në hartë%6/6
  1/6
  Hapësira e brendshme
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFO 153
  • Tipi i prones: depo
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Shkozeti
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 750 m²
  • Mbulim zone: 850 m²
   • per shitje 320 000 €
   • Per qira  1 400 €
 • Detajet e prones

  Magazinë për shitje ose qira në Shkozet, Durrës. Magazina ndodhet në hyrje të qytetit të Durrësit, në Shkozet, 1.5 km larg portit të qytetit dhe 500 m larg rrugës nacionale. Sipërfaqja e brendshme është 750 m2, sipërfaqja bashkë me tokën 850 m2. E pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor. Magazina është ndërtuar me panele të parafabrikuara betoni. Brenda saj ndodhet një zyrë dhe një tualet. Është e pajisur me sistem elektrik dhe hidraulik Është përdorur për magazinim ushqimesh.
  Për më shumë informacion, ju lutemi të na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
  • Perreth
   • autostrade
   • Transport publik
  • Siperfaqet
   • planimetria 850.00 m²
   • Zone interneti 750.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Esmerina Likaj
  Telefone: +355694050055
  email: esmerina.likaj@c21.infoprona.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Info Prona
  email: info@c21.infoprona.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %