Ju jeni vizitori 4695481

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Magazine per qira
 • 001122
  Full Screen
  • 001122%1/12
  • 000623%2/12
  • 000469%3/12
  • 001029%4/12
  • 000833%5/12
  • 001040%6/12
  • 001050%7/12
  • 001133%8/12
  • 001187%9/12
  • 001207%10/12
  • Untitled%11/12
  • 001138%12/12
  1/12
  001122
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 301
  • Tipi i prones: depo
  • status: e re
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Shkozeti
  • zone: - - -
  • Adresa: Lagjia 14, Rruga Dituria, Ish UMB, Shkozet,Durres
  • Zona e brendshme: 4.400 m²
  • Mbulim zone: 9.000 m²
  • Zone toke: 1.800 m²
   • Per qira  Cmimet
 • Detajet e prones

  Pozicionuar 1km nga porti me i madh ne Shqiperi, ai i Durresit,1 minute nga rrethrretullimi i ri i Shkozetit i cili lidh Durresin me Tiranen si dhe ne fillim te rruges Durres-Kosove. Magazina eshte totalisht e rikonstruktuar ne gjendje teper te mire me nje infrastrukture moderne. Rruga kryesore ka nje hapsire te bollshme dhe eshte e pershtatshme per kalimin e cfaredolloj mjeti transporti. Magazina ka bashkengjitur edhe nje ndertese dy kateshe e cila ka hapesira te bollshme per zyra administrative.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 15
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 9000.00 m²
   • Zone toke 1800.00 m²
   • Zone interneti 4400.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Resilda Kalia
  Telefone: +355694050030
  email: info@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta