Ju jeni vizitori 4697320

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qira ambient per zyra perballe me ABA Center
Ekskluzive
 • Photo Apr 27, 11 44 03
  Full Screen
  • Photo Apr 27, 11 44 03%1/9
  • Photo Apr 27, 11 59 58%2/9
  • Photo Apr 27, 11 46 02%3/9
  • Photo Apr 27, 11 43 46%4/9
  • Photo Apr 27, 11 44 16%5/9
  • Photo Apr 27, 11 45 01%6/9
  • Photo Apr 27, 11 45 59%7/9
  • Photo Apr 27, 11 37 35%8/9
  • Photo Apr 27, 11 59 57%9/9
  1/9
  Photo Apr 27, 11 44 03
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 270
  • Tipi i prones: Zyra/ptraktikantesh
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: St.Qemal Stafa
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr;Papa Gjon Pali II
  • Zona e brendshme: 280 m²
  • Mbulim zone: 280 m²
   • Per qira  5 400 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qira ambient per zyra ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes. Ambienti eshte afersisht 280 metra katror, ne nje ndertim te ri te sapo perfunduar ne rrugen Papa Gjon Pali II, e rrethuar nga disa prej institucioneve me te rendesishme si Radio Televizioni Shqiptar, Ambasada Italiane, etj. Ambienti gjendet ne kate te dyte dhe ndarjet e brendshme mund te realizohen ne varesi te kerkesave te klienteve. Gjithashtu ne cmim jane te perfshira edhe dy poste garazhdi ne po te njejten ndertese.
  Per me shume informacion mos hezitoni te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 0
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 280.00 m²
   • Zone interneti 280.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilda Rusi
  Telefone: 00355692029321
  email: info@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta