Ju jeni vizitori 4575167

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet BAR-RESTORANT-PIZZERI te "Don Bosko"
 • DSC04715.JPG
  Full Screen
  • DSC04715.JPG%1/18
  • DSC04706.JPG%2/18
  • DSC04678.JPG%3/18
  • DSC04697.JPG%4/18
  • DSC04675.JPG%5/18
  • DSC04681.JPG%6/18
  • unnamed (2)%7/18
  • DSC04719.JPG%8/18
  • DSC04679.JPG%9/18
  • DSC04672.JPG%10/18
  • DSC04674.JPG%11/18
  • unnamed (1)%12/18
  • DSC04694.JPG%13/18
  • DSC04685.JPG%14/18
  • DSC04688.JPG%15/18
  • DSC04729.JPG%16/18
  • DSC04701.JPG%17/18
  • DSC04724.JPG%18/18
  1/18
  DSC04715.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 23
  • Tipi i prones: Bar/restorant
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Don Bosko
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 274 m²
  • Mbulim zone: 530 m²
  • Zone toke: 530 m²
   • per shitje 600 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet aktiviteti bashkë me ambjentin në një zonë mjaft të zhvilluar dhe të preferuar. Biznesi ndodhet ne katin përdhe dhe ka një sipërfaqe totale ndërtimi prej 530 m2 të organizuar në 274 m2 brenda objektit dhe 256 m2 verandë. Arredimi i brendshëm pëfshin 3 ambjente te kuruara me mobilje artizanale si dhe 2 tualete. Me një kapacitet prej përafërsisht 125 persona brenda dhe 125 persona jashte, Ambjenti është i pajisur me sistem ajrimi shkëmbyes, me një arredim të stilit Neoclassic. Kuzhina është e kompletuar me të gjitha pajisjet e nevojshme të një restoranti si dhe me furrë druri për realizimin e Pizzerisë. Veranda është e arreduar me kolltuqe verore si dhe dekorime verore. Për më shumë informacione na kontaktoni. Faleminderit!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 530.00 m²
   • Zone interneti 274.00 m²
   • Zone toke 530.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Eda Koni
  email: e.koni@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %