Ju jeni vizitori 4692557

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament per shitje
 • DSC_0573.JPG
  Full Screen
  • DSC_0573.JPG%1/12
  • DSC_0542.JPG%2/12
  • DSC_0531.JPG%3/12
  • DSC_0533.JPG%4/12
  • DSC_0529.JPG%5/12
  • DSC_0538.JPG%6/12
  • DSC_0540.JPG%7/12
  • DSC_0552.JPG%8/12
  • DSC_0554.JPG%9/12
  • DSC_0555.JPG%10/12
  • DSC_0565.JPG%11/12
  • DSC_0560.JPG%12/12
  1/12
  DSC_0573.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MEI 69
  • Dhomat gjumi: 4 Dhomat gjumi + 3 Dhomat e brendshme
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blv.Gjergj Fishta
  • zone: - - -
  • Adresa: Tek kujdesi i klienti oshe, afer Sgs.
  • Zona e brendshme: 130 m²
  • Mbulim zone: 130 m²
   • per shitje 139 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament, prane oshe . Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre moderne i shtruar me parket dhe me punime shume cilesore. Ndodhet ne katin e 4 banim te nje pallati te ri. Siperfaqe totale 130m2 2+1 i bollshem dhe guzhine me vete. Orientimin e ka veri - jug ku te dyja dhomat e gjumit jane orientim jug.Cmimi eshte i diskutueshem.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 4
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 3
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Kushte Shkelqyer
  • Siperfaqet
   • planimetria 130.00 m²
   • Zone interneti 130.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Gledius Bocaj
  Real Estate Agent
  Telefone: +355676022313
  email: glediusbocaj@c21meiproperties.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Mei Properties
  Telefone: +355 42403900
  email: info@c21meiproperties.com
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %