Ju jeni vizitori 4615507

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Ambjent Komercial per qera . Multipurpouse space for rent .
 • DSC_1366.JPG
  Full Screen
  • DSC_1366.JPG%1/6
  • DSC_1367.JPG%2/6
  • DSC_1368.JPG%3/6
  • DSC_1365.JPG%4/6
  • DSC_1373.JPG%5/6
  • DSC_1372.JPG%6/6
  1/6
  DSC_1366.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 308
  • Tipi i prones: Hapesire multifunksionale
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rruga e Dibres
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga e Dibres
  • Zona e brendshme: 125 m²
  • Mbulim zone: 150 m²
  • Condo cmim: 10 €
  • Taksa bashkiake: 150 €
   • Per qira  1 000 €
 • Detajet e prones

  Jepet per qera ambjent komercial ne nje kopleks ndertimi multifunksional . Ambjenti ndodhet ne katin e dyte dhe shte i organizuar ne dy ambjente zyrash , nje hapesire e pershtashme per cfare do funksioni ,ka 1 banjo, ashensor per personalizuar dhe akses te menjehershem ne rruge kryesore .Per me shume informacion ju lutem te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 150.00 m²
   • Zone interneti 125.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilir Cino
  Telefone: 00355694050064
  email: i.cino@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta