Ju jeni vizitori 4688054

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Ambjent komecial per Qira
 • DSC_0343.JPG
  Full Screen
  • DSC_0343.JPG%1/5
  • DSC_0344.JPG%2/5
  • DSC_0348.JPG%3/5
  • DSC_0345.JPG%4/5
  • DSC_0346.JPG%5/5
  1/5
  DSC_0343.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 63
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Qender
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 320 m²
   • Per qira  20 €
 • Detajet e prones

  Ambjent Komercial per qera prane Ministrise se Drejtesise . Ambjenti eshte I aksesueshem nga rruga kryesore dhe ka vetrate xhami 10ml ne nivel rruge . Eshte shume i pershtatshem per Banke ose instucion Financiar Per me shume detaje Ju lutem te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 320.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilir Cino
  Telefone: 00355694050064
  email: i.cino@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta