Ju jeni vizitori 4638573

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet ambient komercial.
 • DSCN0788.JPG
  Full Screen
  • DSCN0788.JPG%1/10
  • DSCN0792.JPG%2/10
  • DSCN0789.JPG%3/10
  • DSCN0796.JPG%4/10
  • DSCN0791.JPG%5/10
  • DSCN0793.JPG%6/10
  • DSCN0795.JPG%7/10
  • DSCN0799.JPG%8/10
  • DSCN0798.JPG%9/10
  • DSCN0800.JPG%10/10
  1/10
  DSCN0788.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PORTO 103
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Sarandë
  • Qark ose prefekture: Sarandë
  • Qytet: Sarandë
  • zone: - - -
  • Mbulim zone: 50 m²
   • per shitje 58 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet ambient komercial 50 m2.
  Ky ambient ka nje pozicionim te favorshem per nje shumellojshmeri biznesesh.
  Ndodhet vetem pak minuta larg detit dhe shetitores se qytetit.
  Ambienti shitet me ose pa pajisje kundrejt nje ulje nga cmimi aktual.
  Per me shume informacion na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 50.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Suzana Hasalamaj
  Telefone: +355694050025
  email: suzana.hasalamaj@c21portoedda.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Porto Edda
  email: info@c21portoedda.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %