Ju jeni vizitori 4588281

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 ne nje zone te qete
 • DSC_5608.JPG
  Full Screen
  • DSC_5608.JPG%1/8
  • DSC_5614.JPG%2/8
  • DSC_5616.JPG%3/8
  • DSC_5593.JPG%4/8
  • DSC_5601.JPG%5/8
  • DSC_5604.JPG%6/8
  • DSC_5628.JPG%7/8
  • DSC_5626.JPG%8/8
  1/8
  DSC_5608.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MB 521
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Linze
  • zone: - - -
  • Adresa: Prane Teleferikut
  • Zona e brendshme: 91 m²
  • Mbulim zone: 107 m²
   • per shitje 68 000 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti ndodhet ne nje kompleks banimi shume cilesor, ne katin e dyte banim. Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndjenjeje, 1 ballkon, 2 tualete ku njeri prej tyre eshte pershtatur ne 1 garderobe. Perpos ndertimit cilesor, eshte investuar disa mije euro ne punime ekstra ku perfshihet dhe kuzhina. Ju ftojme per nje vizite ne prone.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • Transport publik
  • Siperfaqet
   • planimetria 107.00 m²
   • Zone interneti 91.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Blerina Sefa
  Telefone: 0694004131
  email: b.sefa@c21mbproperties.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 MB Properties
  Telefone: +355 04 245 2 245
  email: info@C21mbproperties.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %