Ju jeni vizitori 4636830

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament - Tirana - PRE 171
 • 01
  Full Screen
  • 01%1/6
  • timthumb (4)%2/6
  • timthumb (7)%3/6
  • timthumb (12)%4/6
  • timthumb (5)%5/6
  • timthumb (11)%6/6
  1/6
  01
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 171
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rr. e Elbasanit
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Themistokli Germenji
  • Zona e brendshme: 140 m²
  • Mbulim zone: 140 m²
   • Per qira  1 250 €
 • Detajet e prones

  Apartament per Qira, pjese e nje ndertimi mjaft te mire, i mobiluar me shume shije dhe ne menyre mjaft komode. Ka nje siperfaqe te bollshme te organizuar ne 3 dhoma gjumi, sallonin se bashku me kendin e gatimit dhe 2 tualete. Per nje vizite prane ketij apartamenti mund te na kontaktoni
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • ballkone
   • Tualete 2
   • Kuzhina
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
  • Perreth
   • Banka
   • Qendra e qytetit
   • Ambjente comerciale
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • qender tregtare
   • Supermarkete
   • Pamje nga qyteti
  • Ekip
   • Ajer I kondicionuar
   • furnizime
   • Ngritje
  • ekstra
   • Kushte Shume mrie
   • Kosto e mirembajtjes
  • Siperfaqet
   • planimetria 140.00 m²
   • Zone interneti 140.00 m²
  • sherbimet
   • Televizor kabllor
   • Kuzhine e kompletuar
   • Telefone
  • Infrastrukture
   • parkim hapur
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Armela Spahiu
  Telefone: +355684000068
  email: armelaspahiu@c21prestigealbania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta