Ju jeni vizitori 4636626

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet papafingo 104m2.
 • 12647635_171996729840392_807108216_n
  Full Screen
  • 12647635_171996729840392_807108216_n%1/8
  • 12660399_171996726507059_1814016674_n (1)%2/8
  • 12647818_171996719840393_1599220552_n%3/8
  • 12674664_171996756507056_1533245589_n%4/8
  • 12650529_171996743173724_953643351_n%5/8
  • 12666448_171996739840391_34283920_n (1)%6/8
  • 12695731_171996749840390_800797440_n%7/8
  • 12648149_171996746507057_1668172826_n%8/8
  1/8
  12647635_171996729840392_807108216_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PORTO 105
  • Tipi i prones: Papafingo
  • status: e re
  • Distrikt: Sarandë
  • Qark ose prefekture: Sarandë
  • Qytet: Sarandë
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 104 m²
   • per shitje 85 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet papafingo 1+1,104 m2
  Ka nje organizim te brendeshem prej 1 dhome gjumi , 1 sallon e perbashket me kuzhinen , 1 tualet si dhe 2 ballkone
  Apartamenti ndodhet ne qender te qytetit , afer shkollave , spitalit , shetitores si dhe 5 min larg detit.
  Per me shume informacione ju lutem na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 104.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Anxhela Kasneci
  Agent
  Telefone: 0694050036
  email: anxhela.kasneci@c21portoedda.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Porto Edda
  email: info@c21portoedda.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %