Ju jeni vizitori 4573437

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 per shitje ne Rrugen "Isalm Alla"
 • planimetri islam alla.PNG
  Full Screen
  • planimetri islam alla.PNG%1/2
  • lokacion islam.alla.PNG%2/2
  1/2
  planimetri islam alla.PNG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFO 158
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Myslym Shyri
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga "Islam Alla"
  • Zona e brendshme: 109,10 m²
  • Vleresim energjie: A+
   • per shitje 141 000 €
 • Detajet e prones

  Apratament per shitje afer Qendres te Tiranes, i cili eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi, nje sallon ndenjie dhe me siperfaqe te madhe ballkoni, ku secila dhome ka dalje ne ballkon. Apartamenti ndodhet ne kati e 5 te nje pallati te ri, i ndertuar vitet e fundit, i cili disponon dhe Çertifikate Pronesie. Per te vizituar pronen nga afer , na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 109.10 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Esmerina Likaj
  Telefone: +355694050055
  email: esmerina.likaj@c21.infoprona.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Info Prona
  email: info@c21.infoprona.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %