Ju jeni vizitori 4697243

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament 2+1.
Ekskluzive
 • DSCN1227.JPG
  Full Screen
  • DSCN1227.JPG%1/10
  • DSCN1225.JPG%2/10
  • DSCN1228.JPG%3/10
  • DSCN1226.JPG%4/10
  • DSCN1229.JPG%5/10
  • DSCN1230.JPG%6/10
  • DSCN1231.JPG%7/10
  • DSCN1232.JPG%8/10
  • DSCN1233.JPG%9/10
  • DSCN1235.JPG%10/10
  1/10
  DSCN1227.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PORTO 107
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Sarandë
  • Qark ose prefekture: Sarandë
  • Qytet: Sarandë
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 90 m²
  • Mbulim zone: 100 m²
  • Zone toke: 10 m²
   • per shitje 54 000 €
 • Detajet e prones

  Apartament ne shitje 2+1 100 m2 ne kuroren e qytetit me pamje anesore Jug-perendimore nga deti.
  Kjo hyrje perbehet prej dy dhomash gjumi plus tualet dhe dy ballkone me siperfaqje te perbashket 10m2.
  Ka nje pozicion te favorshem gjeografikisht dhe ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te qytetit.
  Bashke me apartamentin perfitohet dhe garazh,i cili eshte i perfshire ne cmim.
  Per me teper informacion jeni te mirepritur per nje vizite ne kete prone!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 100.00 m²
   • Zone toke 10.00 m²
   • Zone interneti 90.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd 1
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Anxhela Kasneci
  Agent
  Telefone: 0694050036
  email: anxhela.kasneci@c21portoedda.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Porto Edda
  email: info@c21portoedda.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %