Ju jeni vizitori 4573517

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Vile me qira
Ekskluzive
 • Foto 1
  Full Screen
  • Foto 1%1/2
  • foto 2%2/2
  1/2
  Foto 1
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MEI 72
  • Tipi i prones: Vile
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: 21 dhjetori
  • zone: - - -
  • Adresa: Artan Lenja
  • Zona e brendshme: 580 m²
  • Mbulim zone: 580 m²
  • Zone toke: 900 m²
   • Per qira  2 500 €
 • Detajet e prones

  Ne nje vile 4 kate, jepen me Qira 3 kate.

  Kati i pare sherben si magazine dhe dy kate te tjera te pershtatshme per zyra.
  Siperfaqja e truallit 800 M2 dhe siperfaqja e gjurmes se objektit 250 m2.
  Dy kate jane hapsire, dhe nje kat eshte me zyra te ndara.
  Prona ka akses shume te mire me Unazen e vogel dhe me rrugen kryesore.

  Me hapsire per parkim mjetesh dhe siperfaqe te gjelber.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 4
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 580.00 m²
   • Zone toke 900.00 m²
   • Zone interneti 580.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd 10
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Xhovalin Tarazhi
  Telefone: +355672403900
  email: xhovalintarazhi@c21meiproperties.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Mei Properties
  Telefone: +355 42403900
  email: info@c21meiproperties.com
 • Harta