Ju jeni vizitori 4585690

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament tek kompleksi "Lura" Gjiri Lalzit
 • IMG_20160207_094935
  Full Screen
  • IMG_20160207_094935%1/9
  • IMG_20160207_094629%2/9
  • IMG_20160207_094258%3/9
  • IMG_20160207_094308%4/9
  • IMG_20160207_094158%5/9
  • IMG_20160207_094645%6/9
  • IMG_20160207_094430%7/9
  • IMG_20160207_094517%8/9
  • IMG_20160207_094346%9/9
  1/9
  IMG_20160207_094935
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 318
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Gjiri I Lalzit
  • zone: - - -
  • Adresa: Kompleksi "Lura" Gjiri i Lalzit
  • Zona e brendshme: 96,50 m²
  • Zone toke: 84 m²
   • per shitje 120 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament ne katin e dyte te nje vile ne kompleksin 'Lura' tek Gjiri Lalzit. Apartamenti eshte i organizuar ne dhome ndenje dhe kuzhine, dy dhoma gjumi dhe nje banjo gjithashtu dhe dy ballkone. Siperfaqja e brendshme 96.5 m2 gjithashtu 84 m2 verand personale. Pozicionuar fare prane plazhit, disponon panel diellor dhe vend parkimi. Kompleksi eshte i ruajtur 24 ore nga kompani security. Nje vend shume i qet dhe familjar.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone toke 84.00 m²
   • Zone interneti 96.50 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enio Zylfo
  Telefone: +355694050024
  email: enio.zylfo@c21.botaniku.al / enio.zylfo@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %