Ju jeni vizitori 4640196

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 3+1 per qera M.Shyri
 • IMG_1422.JPG
  Full Screen
  • IMG_1422.JPG%1/10
  • IMG_1419.JPG%2/10
  • IMG_1430.JPG%3/10
  • IMG_1428.JPG%4/10
  • IMG_1429.JPG%5/10
  • IMG_1431.JPG%6/10
  • IMG_1432.JPG%7/10
  • IMG_1433.JPG%8/10
  • IMG_1434.JPG%9/10
  • IMG_1427.JPG%10/10
  1/10
  IMG_1422.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFO 163
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rruga e Kavajes
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga e Kavajes
  • Zona e brendshme: 160 m²
  • Mbulim zone: 170 m²
  • Zone toke: 170 m²
   • Per qira  850 €
 • Detajet e prones

  Apartament 3+1 per qera ne katin e 5-te ne nje pallat te ri me administrim shume te mire. Apartamenti ka nje siperfaqe 160 m2. Organizimi i brendshem: dhome ndenje dhe guzhine e perbashket, tre dhoma gjumi, dy banjo dhe dy ballkone. Apartamenti disponon dhe nje vend parkimi ne katin -1. Per nje vizit ne prone jeni te mirepritur.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 170.00 m²
   • Zone toke 170.00 m²
   • Zone interneti 160.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Bekim Basha
  Telefone: +355694050068
  email: b.basha@c21.infoprona.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Info Prona
  email: info@c21.infoprona.al
 • Harta