Ju jeni vizitori 4650805

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament 2+1 mbrapa 'Ministrise se Jashtme '
 • 20160127_141055
  Full Screen
  • 20160127_141055%1/10
  • 20160127_141020%2/10
  • 20160127_141042%3/10
  • 20160127_141116%4/10
  • 20160127_141123%5/10
  • 20160127_141135%6/10
  • 20160127_141159%7/10
  • 20160127_141231%8/10
  • 20160127_141210%9/10
  • 20160127_141238%10/10
  1/10
  20160127_141055
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 322
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blv. Zhan D'Ark
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga "Vllazen Huta " mbrapa Ministrise se Jashtme
  • Zona e brendshme: 110 m²
  • Mbulim zone: 120 m²
   • per shitje 115 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 2+1 i organizuar , 1 sallon + kuzhine , 2 dhoma gjumi , 2 tualete , 1 depo dhe 1 ballkon.Apartamenti ndodhet ne katin e fundit te nje pallati te ri me ashensor me administrim shume te mire .Per me shume na kontaktoni per nje vizite ne prone .
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 120.00 m²
   • Zone interneti 110.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Klinton Shabanaj
  Telefone: +355694050016
  email: klinton.shabanaj@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %