Ju jeni vizitori 4638801

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Vile per shitje, ne zonen e Laprakes.
 • DSCN7108.JPG
  Full Screen
  • DSCN7108.JPG%1/23
  • DSCN7117.JPG%2/23
  • DSCN7116.JPG%3/23
  • DSCN7120.JPG%4/23
  • DSCN7122.JPG%5/23
  • DSCN7124.JPG%6/23
  • DSCN7127.JPG%7/23
  • DSCN7129.JPG%8/23
  • DSCN7130.JPG%9/23
  • DSCN7133.JPG%10/23
  • DSCN7134.JPG%11/23
  • DSCN7138.JPG%12/23
  • DSCN7144.JPG%13/23
  • DSCN7140.JPG%14/23
  • DSCN7145.JPG%15/23
  • DSCN7149.JPG%16/23
  • DSCN7148.JPG%17/23
  • DSCN7150.JPG%18/23
  • DSCN7153.JPG%19/23
  • DSCN7152.JPG%20/23
  • DSCN7154.JPG%21/23
  • DSCN7164.JPG%22/23
  • DSCN7162.JPG%23/23
  1/23
  DSCN7108.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 323
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Vile
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Laprake
  • zone: - - -
  • Adresa: Josif pashko Rr.Vangjel Noti, Laprake
  • Zona e brendshme: 288 m²
  • Zone toke: 250 m²
   • per shitje 180 000 €
 • Detajet e prones

  Vila eshte e organizuar ne tre kate dhe posedon tre dhoma gjumi,dy dhoma ndenje, tre banjo dhe kater ballkone. Cdo dhome e shtepis ka ajer te kondicionuar.Hapsire per te parkuar deri ne dy makina ne veranden perpara shtepis. E ndertuar ne vitin 2009, ne nje zone ne zhvillim ne laprak.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 3
   • Dhoma ndenje 2
  • Perreth
   • zona jeshile
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enio Zylfo
  Telefone: +355694050024
  email: enio.zylfo@c21.botaniku.al / enio.zylfo@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %