Ju jeni vizitori 4636958

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Ambient komercial me qira në autostradë
 • Full Screen
  • Detajet perberese te prones
   • Reference: INFO 166
   • Tipi i prones: Komerciale
   • status: i/e perdorur
   • Distrikt: Tirana
   • Qark ose prefekture: Tirana
   • Qytet: Kashar
   • zone: - - -
   • Adresa: Autostrada Tirane-Durres, Km 6 Kashar, Tirane.
   • Zona e brendshme: 250 m²
   • Mbulim zone: 250 m²
    • Per qira  1 400 €
  • Detajet e prones

   Ambient komercial me qira në autostradën Durrës-Tiranë, km 6. Ndodhet në rrugën dytësore përballë autostradës.
   Ambienti ka sipërfaqe 250 m². Hapësira e brendshme është open space, e përshtatshme për show room, lokal,
   zyra etc. Ambienti ka fasadë xhami dhe sheh nga autostrada.
  • Te paraqitura

   • Dhoma
    • Tualete 1
   • Perreth
    • autostrade
   • Siperfaqet
    • planimetria 250.00 m²
    • Zone interneti 250.00 m²
  • Mesazhi juaj u dergua me sukses

   Menyre Kontakti

   emer
   Telefone
   email
   Mesazh
  • Te dhena per agjentin

   Esmerina Likaj
   Telefone: +355694050055
   email: esmerina.likaj@c21.infoprona.al
  • Detaje per agjensi

   CENTURY 21 Info Prona
   email: info@c21.infoprona.al
  • Harta