Ju jeni vizitori 4675243

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Vile per qera afer Maternitetit te Ri
 • IMG_5251.JPG
  Full Screen
  • IMG_5251.JPG%1/16
  • IMG_5250.JPG%2/16
  • IMG_5245.JPG%3/16
  • IMG_5252.JPG%4/16
  • IMG_5280.JPG%5/16
  • IMG_5275.JPG%6/16
  • IMG_5271.JPG%7/16
  • IMG_5242.JPG%8/16
  • IMG_5243.JPG%9/16
  • IMG_5246.JPG%10/16
  • IMG_5254.JPG%11/16
  • IMG_5260.JPG%12/16
  • IMG_5269.JPG%13/16
  • IMG_5277.JPG%14/16
  • IMG_5278.JPG%15/16
  • IMG_5279.JPG%16/16
  1/16
  IMG_5251.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 325
  • Dhomat gjumi: 10 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Vile
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Berryli
  • zone: - - -
  • Adresa: Afer Maternitetit te Ri
  • Zona e brendshme: 550 m²
  • Mbulim zone: 600 m²
  • Zone toke: 450 m²
   • Per qira  2 000 €
 • Detajet e prones

  Vila ndodhet ne nje vend shume te qete dhe ka akses direkt ne rruge kryesore. Vila eshte e vendosur ne nje
  siperfaqe prej 450 m2 dhe eshte e rrethuar me mur dhe me kangjella hekuri. Ne katin perdhe ka dy dhoma
  dhe nje ambjent qe mund te perdoret per garazh makine ose magazine. Ka 3 kate qe jane te ndara me nga 3
  dhoma dhe kane koridor. Ne katin e dyte ka 2 tualete ndersa ne katin e per dhe te trete ka nga nje tualet.
  Kati i pare dhe kati i dyte kane ballkon me nje siperfaqe afersisht 60 m2.
  Vila eshte e pershtatsheme per aktivitete te ndryshme . Per me teper ju ftojme per nje vizite ne prone.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 4
   • te gjitha dhomat 10
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 2
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 600.00 m²
   • Zone toke 450.00 m²
   • Zone interneti 550.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Leonard Nuhu
  Telefone: 0694050066
  email: leonard.nuhu@botaniku.c21.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta