Ju jeni vizitori 4606688

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament me Qira 2+1, në Bllok
 • IMG_1423 (1).JPG
  Full Screen
  • IMG_1423 (1).JPG%1/14
  • IMG_1424.JPG%2/14
  • IMG_1420.JPG%3/14
  • IMG_1416.JPG%4/14
  • IMG_1418.JPG%5/14
  • IMG_1414.JPG%6/14
  • IMG_1412.JPG%7/14
  • IMG_1436.JPG%8/14
  • IMG_1408.JPG%9/14
  • IMG_1404.JPG%10/14
  • IMG_1407.JPG%11/14
  • IMG_1432.JPG%12/14
  • IMG_1434 (1).JPG%13/14
  • IMG_1429.JPG%14/14
  1/14
  IMG_1423 (1).JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 258
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blloku
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Brigada e VII
  • Zona e brendshme: 138 m²
  • Mbulim zone: 144 m²
  • Vleresim energjie: A+
   • Per qira  550 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti ndodhet në katin e tretë, ne rrugën Brigada e VIII, i organizuar në një ambient ndënjie plus kuzhinë, dy dhoma gjumi, koridor dhe një tualet. Ngrohje/Ftohje me kondicioner të pavarur. Orientimi nga jugu. Apartamenti është totalish i rikonstruktuar me punime mjaft cilësore si dhe me arredim të stilit bashkëkohor. Shtruar me parket. Ballkon me tendë. Për me tepër informacion ju ftojmë të na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Siperfaqet
   • planimetria 144.00 m²
   • Zone interneti 138.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enxhi Rustemi
  Telefone: +355672030829
  email: info@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta