Ju jeni vizitori 4592578

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Apartament 2+1, Tek Hoxha Tasim, Qëndër, Tiranë
 • DSC_1153.JPG
  Full Screen
  • DSC_1153.JPG%1/15
  • DSC_1149.JPG%2/15
  • DSC_1152.JPG%3/15
  • DSC_1140.JPG%4/15
  • DSC_1143.JPG%5/15
  • DSC_1165.JPG%6/15
  • DSC_1160.JPG%7/15
  • DSC_1162.JPG%8/15
  • DSC_1159.JPG%9/15
  • DSC_1163.JPG%10/15
  • DSC_1157.JPG%11/15
  • DSC_1154.JPG%12/15
  • DSC_1164.JPG%13/15
  • DSC_1137.JPG%14/15
  • Tualeti%15/15
  1/15
  DSC_1153.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 247
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Qender
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Hoxha tasim
  • Zona e brendshme: 127 m²
  • Mbulim zone: 127 m²
  • Vleresim energjie: A
   • per shitje 130 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 2+1, në katin e pestë të një ndërtimi të ri të vitit 2006, në rrugën Hoxha Tasim pranë sheshit Avni Rustemi. Siperfaqe bruto 127m2 dhe sip. neto 111.5 m2, i organizuar në dy dhoma gjumi, një sallon, kuzhina më vëte, dy banjo njëra është me hidromasazh ndërsa tjetra me dritare, si dhe ballkone në të gjitha dhomat. Orientimi Lindje - Jug dhe kuzhina nga Perendimi. Pallati ka në hyrje nje shatervan, zona pushimi dhe lulishte ku mund të luajnë femijet. Ofrohet dhe një garazh i brendshem i cili nuk është perfshire në çmimin e shitjes së apartamentit. Çmimi i apartamentit është i diskutueshëm. Për më tepër informacion na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • Market
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • drejtimi I paneleve diellore
   • Supermarkete
   • Vend taksish
   • Pamje nga qyteti
  • Infrastrukture
   • Garazhd 1
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enxhi Rustemi
  Telefone: +355672030829
  email: info@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %