Ju jeni vizitori 4695518

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 3+1 per shitje/qira
 • 12596930_10208964621418534_1586047191_o
  Full Screen
  • 12596930_10208964621418534_1586047191_o%1/11
  • 12596466_10208964620858520_1259913228_n%2/11
  • 12751784_10208964620578513_2122141483_o%3/11
  • 12699309_10208964619578488_1545617886_o%4/11
  • 12736646_10208964618938472_165920007_o%5/11
  • 12714250_10208964619138477_900329092_n%6/11
  • 12713942_10208964617498436_513493849_n%7/11
  • 12722342_10208964617618439_1688418168_o%8/11
  • 12736000_10208964616658415_1214719566_n%9/11
  • 12714432_10208964618218454_1600733833_n%10/11
  • 12746402_10208964618738467_1433790139_n%11/11
  1/11
  12596930_10208964621418534_1586047191_o
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 326
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Komuna e Parisit
  • zone: - - -
  • Adresa: Komuna e Parisit, Prane Lulishtes
  • Zona e brendshme: 170 m²
  • Mbulim zone: 320 m²
   • per shitje 260 000 €
   • Per qira  750 €
 • Detajet e prones

  Apartament 3+1 per shitje te Komuna e Parisit me siperfaqje te brendshme 170 m2 dhe 150 m2 verande. I organizuar ne 3 dhoma gjumi, sallon i madh i perbashket me zonen e gatimit, 2 ballkone, 2 tualete, dhe garazhdi nentokesor per 3 automjete. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar. I pajisur me sistem qendror ngrohje-ftohje. Per me shume informacion ju ftojme per nje vizite ne prone.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 320.00 m²
   • Zone interneti 170.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd 3
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Alba Toska
  Telefone: 0694050053 / 00355694050053
  email: a.toska@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %