Ju jeni vizitori 4676958

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » OKAZION : Papafingo ne shitje 1+1.
 • DSCN1559.JPG
  Full Screen
  • DSCN1559.JPG%1/9
  • DSCN1561.JPG%2/9
  • DSCN1560.JPG%3/9
  • DSCN1563.JPG%4/9
  • DSCN1564.JPG%5/9
  • DSCN1565.JPG%6/9
  • DSCN1569.JPG%7/9
  • DSCN1570.JPG%8/9
  • DSCN1571.JPG%9/9
  1/9
  DSCN1559.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PORTO 116
  • Tipi i prones: Papafingo
  • status: e re
  • Distrikt: Sarandë
  • Qark ose prefekture: Sarandë
  • Qytet: Sarandë
  • zone: - - -
  • Mbulim zone: 62,33 m²
   • per shitje 40 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet papafingo 1+1 me certifikate pronesie me pamje te plote nga deti Jon.
  Papafingo perbehet prej nje dhome fjetje +sallon+tualet dhe ballkon.
  Cmimi eshte Okazion dhe i diskutueshem .
  Per me teper informacion na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 62.33 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Suzana Hasalamaj
  Telefone: +355694050025
  email: suzana.hasalamaj@c21portoedda.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Porto Edda
  email: info@c21portoedda.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %