Ju jeni vizitori 4628907

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament modern per qira
 • 20150121_150826
  Full Screen
  • 20150121_150826%1/9
  • 20150121_150831%2/9
  • 20150121_150806%3/9
  • 20150121_150656%4/9
  • 20150121_150750%5/9
  • 20150121_150731%6/9
  • 20150121_150712%7/9
  • 20150121_150635%8/9
  • 20150121_150721%9/9
  1/9
  20150121_150826
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 280
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blloku
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 100 m²
  • Mbulim zone: 100 m²
   • Per qira  800 €
 • Detajet e prones

  Apartament modern per qira ne nje ndertim te ri. Apartamenti eshte i shtruar me parket druri dhe me kitchen. Ka nje verand te madhe 100 m2. Per me shume informacion dhe vizite ne prone mund te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • ekstra
   • Kushte Shkelqyer
  • Siperfaqet
   • planimetria 100.00 m²
   • Zone interneti 100.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Marina Pali
  Telefone: +355686045146
  email: marinapali@c21prestigealbania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta