Ju jeni vizitori 4653860

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Apartament 1+1 ne Sarande
 • 12755101_1196751240342546_1337219164_o
  Full Screen
  • 12755101_1196751240342546_1337219164_o%1/11
  • 12736492_1196751150342555_1606931887_o (2)%2/11
  • 12765646_1196751163675887_1308154251_o%3/11
  • 12675169_1196751233675880_221791758_o%4/11
  • 12754871_1196751237009213_1680504397_o%5/11
  • 12675088_1196751230342547_180240919_o%6/11
  • 12722319_1196751167009220_1665291220_o%7/11
  • 12722497_1196751900342480_932058501_o%8/11
  • 12751747_1196751247009212_1479412387_o%9/11
  • 12752179_1196751220342548_1241235382_o%10/11
  • 12765614_1196751190342551_127212231_o%11/11
  1/11
  12755101_1196751240342546_1337219164_o
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PORTO 119
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Sarandë
  • Qark ose prefekture: Sarandë
  • Qytet: Sarandë
  • zone: - - -
  • Mbulim zone: 59,90 m²
   • per shitje 50 000 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti eshte i pozicionuar nje pallat i perbere prej 7 katesh te ri me punime shume cilesore ne Aksin e rruges ''Butrinti-Kanali i Çukes'',me orientim Jug-Perendimor,ne vijen e dyte te detit.Siperfaqja e tij eshte 59.9 m2 dhe eshte i organizuar ne nje sallon dhe kuzhine e perbashket,nje dhome gjumi,nje banje dhe ballkon me pamje te plote nga deti.
  Gjithashtu apartamenti eshte me ndricim te plote diellor,ne nje zone te qete,larg ndotjes akustike dhe 5 minuta larg bregut te detit,
  Per me teper informacion ju lutem na kontaktoni
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • Transport publik
  • Siperfaqet
   • planimetria 59.90 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Porto Edda
  email: info@c21portoedda.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %