Ju jeni vizitori 4697279

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Toke per Qera
 • a1 (1).JPG
  Full Screen
  • a1 (1).JPG%1/1
  1/1
  a1 (1).JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ENT 42
  • Tipi i prones: Zone komerciale
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Yzberisht
  • zone: - - -
  • Adresa: Kashar/ Tirane
  • Zona e brendshme: 3.000 m²
  • Zone toke: 3.000 m²
   • Per qira  1 000 €
 • Detajet e prones

  Toke per Qera ne Kashar. Toka eshte e rrethuar e gjitha, e pershtashme per biznes si materiale ndertimi, magazine, dhe per cfare do lloj biznesi qe ju pershtatet ne kete zone. Per me shume info na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • Transport publik
  • Siperfaqet
   • Zone toke 3000.00 m²
   • Zone interneti 3000.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Afrim Allkoci
  Agent
  Telefone: +355672038405
  email: afrim_enternal@cantury21albania.com / enternal@century21albania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Enternal
  Telefone: +355696568966
  email: enternal@century21albania.com
 • Harta