Ju jeni vizitori 4582023

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament Dublex 2+1
 • 12752211_180643788975686_937412389_o
  Full Screen
  • 12752211_180643788975686_937412389_o%1/9
  • 12754914_180643762309022_1849778386_o%2/9
  • 12755046_180643832309015_789223286_o%3/9
  • 12755284_180643815642350_2070316202_o%4/9
  • 12755217_180643805642351_415671191_o%5/9
  • 12765766_180643862309012_1973548959_o%6/9
  • 12751647_180643892309009_242684959_o%7/9
  • 12754934_180643765642355_635867564_o%8/9
  • 12755283_180643848975680_1649586147_o%9/9
  1/9
  12752211_180643788975686_937412389_o
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PORTO 121
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: duplex
  • status: e re
  • Distrikt: Sarandë
  • Qark ose prefekture: Sarandë
  • Qytet: Sarandë
  • zone: - - -
  • Mbulim zone: 250 m²
   • per shitje 300 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament dublex me siperfaqe 250m2 , punime shume cilesore si dhe dritare me xham te dyfishte.
  Organizimi i brendshem perbehet prej 2 dhoma gjumi , 1 sallon , kuzhine , 2 tualete ne secilin kate si dhe ballkon me hapesire teper madhe.
  Orjentimi i tije eshte Jug-perendimor , Jug-Lindor me pamje te plote nga deti.
  Apartamenti ka hapesira te bollshme , dhe eshte organizuar per te shfrytezuar ne menyre eficente te gjithe hapesiren dhe driten natyrale.
  Per me shume informacione ju lutem na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • autostrade
   • farmaci
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 250.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Anxhela Kasneci
  Agent
  Telefone: 0694050036
  email: anxhela.kasneci@c21portoedda.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Porto Edda
  email: info@c21portoedda.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %