Ju jeni vizitori 4593748

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 ne shitje tek LIqeni i Thate
 • 20151127_113011
  Full Screen
  • 20151127_113011%1/6
  • 20151127_113045%2/6
  • 20151127_113056%3/6
  • 20151127_113112%4/6
  • 20151127_113127%5/6
  • 20151127_112934%6/6
  1/6
  20151127_113011
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 227
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Liqeni I thate
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr. Hamdi Sina
  • Zona e brendshme: 94,50 m²
  • Mbulim zone: 94,50 m²
   • per shitje 80 325 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament me siperfaqe 94.5 m2, i organizuar me 2 dhoma gjumi, vend ndenjie, tualet dhe nje korridor ne hyrje.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 94.50 m²
   • Zone interneti 94.50 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilda Rusi
  Telefone: 00355692029321
  email: info@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %