Ju jeni vizitori 4152106

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament per qira Rr. Budi, 1+1
 • 2016-01-11 15.06.22 (1)
  Full Screen
  • 2016-01-11 15.06.22 (1)%1/13
  • photo 2 (6).JPG%2/13
  • 2016-01-11 15.07.14%3/13
  • photo 5.JPG%4/13
  • photo 5 (4).JPG%5/13
  • photo 5 (2).JPG%6/13
  • photo 4 (5).JPG%7/13
  • 2016-01-11 15.06.55 (1)%8/13
  • 2016-01-11 15.07.14 (1)%9/13
  • photo 2 (4).JPG%10/13
  • 2016-01-11 15.08.54%11/13
  • 2016-01-11 15.09.09%12/13
  • 2016-01-11 15.10.26%13/13
  1/13
  2016-01-11 15.06.22 (1)
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 284
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rr. e Elbasanit
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Pjeter Budi
   • Per qira  400 €
 • Detajet e prones

  Apartamnet per qira ne Rr. Budi. i organizuar ne nje dhome ndjenje bashke me kuzhinen, nje ballkon me hapsire te konsiderueshme, nje dhome gjumi e madhe dhe nje tualet. Pajisjet e shtepise jane te gjitha te reja. I mobiluar ne menyre bashkekohore dhe i pabanuar me pare. Orientimi eshte Jug-Perendim. ne zonen e apartamentit ndodhen te gjitha facilitetet e nevojshme. Per cdo informacion dhe nje vizite ne prone, jeni te mirepritur. CMIM I DISKUTUESHEM
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Erjola Nushi
  Telefone: +355686045147
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta