Ju jeni vizitori 4697303

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1
 • 11668154_180632865643445_220125057_n
  Full Screen
  • 11668154_180632865643445_220125057_n%1/5
  • 12516296_180632925643439_964297865_n%2/5
  • 12659791_180632885643443_1145899820_n%3/5
  • 12746229_180632902310108_1937510442_n%4/5
  • 12746511_180632945643437_1606328634_n%5/5
  1/5
  11668154_180632865643445_220125057_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PORTO 124
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Sarandë
  • Qark ose prefekture: Sarandë
  • Qytet: Sarandë
  • zone: - - -
  • Mbulim zone: 100 m²
   • per shitje 110 000 €
 • Detajet e prones

  Apartament ne shitje 100m2 ne zone teper te aksesueshme.
  Orjentimi i cili ka eshte Jug-Perendim, dhe Jug-Lindje.Kati i trete banim.
  Organizimi i brendeshem eshte 2 dhoma gjumi , 1 tualet , 1 sallon te perbashket me kuzhinen si edhe nje ballkon.
  Objekti ndodhet ne nje nga vendet me te qeta te qytetit larg ndotjes akustike.
  Per me shume informacione ju lutem na kontaktoni
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 100.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Anxhela Kasneci
  Agent
  Telefone: 0694050036
  email: anxhela.kasneci@c21portoedda.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Porto Edda
  email: info@c21portoedda.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %