Ju jeni vizitori 4628915

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Lokal i Kompletuar
 • IMG_5340.JPG
  Full Screen
  • IMG_5340.JPG%1/12
  • IMG_5328.JPG%2/12
  • IMG_5333.JPG%3/12
  • IMG_5337.JPG%4/12
  • IMG_5334.JPG%5/12
  • IMG_5346.JPG%6/12
  • IMG_5345.JPG%7/12
  • IMG_5327.JPG%8/12
  • IMG_5347.JPG%9/12
  • IMG_5348.JPG%10/12
  • IMG_5350.JPG%11/12
  • IMG_5351.JPG%12/12
  1/12
  IMG_5340.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 335
  • Tipi i prones: Bar/restorant
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blv.Bajram Curri
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 190 m²
  • Mbulim zone: 250 m²
   • per shitje Cmimet
 • Detajet e prones

  Lokali ndodhet ne afersi te nje institucioni dhe ka pune te garantuar. Eshte i sapo rikonstruktuar dhe
  i mobiluar ne menyre bashkekohore. Ka dy veranda dhe akses ne rrugen e institucionit. Lokali ka edhe nje
  ambjent per fast-food ose creperi. Lokali eshte nje nder lokalet me te mire ne zone. Lokali shitet i kompletuar.
  Per me teper informacion na kontaktoni dhe ju ofrojme nje vizite ne prone.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 250.00 m²
   • Zone interneti 190.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Leonard Nuhu
  Telefone: 0694050066
  email: leonard.nuhu@botaniku.c21.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %