Ju jeni vizitori 4695415

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qira apartment ne Bllok
 • DSC06069
  Full Screen
  • DSC06069%1/12
  • DSC06073%2/12
  • DSC06059%3/12
  • DSC06060%4/12
  • DSC06058%5/12
  • DSC06063%6/12
  • DSC06065%7/12
  • DSC06061%8/12
  • DSC06068%9/12
  • DSC06067%10/12
  • DSC06072%11/12
  • DSC06074%12/12
  1/12
  DSC06069
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 96
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blloku
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga "Abdyl Frasheri"
  • Zona e brendshme: 116 m²
  • Mbulim zone: 127 m²
   • Per qira  600 €
 • Detajet e prones

  Shume prane sheshit 'Wilson', ne katin e 7-te ne nje ndertim te ri dhe shume cilesor, jepet me qira nje apartmenti me siperfaqe 117 m2, me pamje nga lindja. Apartamenti eshte i organizaur ne dy dhoma gjumi, nje korridor, nje dhome ndenje me guzhine te vecuar, dy tualete, si dhe nje ballkon. Per nje vizite ne prone, na kontaktoni. Faleminderit!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 127.00 m²
   • Zone interneti 116.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilir Dyrmishi
  Telefone: 0692070025
  email: i.dyrmishi@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta