Ju jeni vizitori 4615561

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 per shitje tek Pazari i Ri
 • aa1
  Full Screen
  • aa1%1/8
  • aa5%2/8
  • aa6%3/8
  • aa2%4/8
  • aa7%5/8
  • aaIMG_1572%6/8
  • aaIMG_1567%7/8
  • aaIMG_1569%8/8
  1/8
  aa1
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 290
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Pazari I ri
  • zone: - - -
  • Adresa: Prane Pazarit te Ri,
  • Zona e brendshme: 102 m²
  • Mbulim zone: 102 m²
  • Condo cmim: 10 €
   • per shitje 115 000 €
 • Detajet e prones

  Prane Pazarit te Ri shitet apartament i cili ndodhet ne katin 5 te nje pallati te ri 11 katesh te mire organizuar, me 2 ashensore. Apartamenti eshte i organizuar me 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone, korridor dhe vend ndenjie dhe eshte i orientuar nga perendimi. Apartamenti ka te instaluar sistem ngrohje (kaldaje) ne te gjitha ambjentet, kondicioner mural ne 2 dhomat dhe sallon, Bashke me apartamentin shitet edhe nje post parkimi nentoke me cmim ekstra 12.000 Euro
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • Transport publik
  • Siperfaqet
   • planimetria 102.00 m²
   • Zone interneti 102.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd 1
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Besard Rusi
  Telefone: 00355692029323
  email: besard.rusi@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %