Ju jeni vizitori 4692526

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Vile me Pishine ne nje Kompleks te Njohur
 • IMG_20160208_092804
  Full Screen
  • IMG_20160208_092804%1/11
  • IMG_20160208_093609%2/11
  • IMG_20160208_093510%3/11
  • IMG_20160208_093724%4/11
  • IMG_20160208_093652%5/11
  • IMG_20160208_093716%6/11
  • IMG_20160208_093757%7/11
  • IMG_20160208_093829%8/11
  • IMG_20160208_093844%9/11
  • IMG_20160208_093513%10/11
  • IMG_20160208_093814%11/11
  1/11
  IMG_20160208_092804
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MEI 79
  • Tipi i prones: Vile
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Farke
  • zone: - - -
  • Adresa: Prane TEG, Farke, Tirane
  • Zona e brendshme: 350 m²
  • Zone toke: 450 m²
   • per shitje 380 000 €
 • Detajet e prones

  Vila eshte me 3 kate dhe ka nje oborr shume te bukur. Pishina qe gjendet mbas viles i jep shume hijeshi dhe eshte e bollshme per nje familje dhe te ftuar te tjere. Kompleksi eshte ne ndertim e siper dhe shumica e vilave jane te shitura. Vila ka garazh te mbyllur i cili aksesohet nga brenda shtepise. Na telefononi per nje vizite pa obligime.
 • Te paraqitura

  • Siperfaqet
   • Zone toke 450.00 m²
   • Zone interneti 350.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Armand Shkembi
  Account Manager
  Telefone: +355672049200
  email: armandshkembi@c21meiproperties.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Mei Properties
  Telefone: +355 42403900
  email: info@c21meiproperties.com
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %