Ju jeni vizitori 4582122

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 per shitje te Gjiri i Lalezit
 • Perla Dhoma e gjumit T1
  Full Screen
  • Perla Dhoma e gjumit T1%1/6
  • DSC08146a%2/6
  • HYRJA PERLA%3/6
  • B_23_3%4/6
  • B_23_5%5/6
  • B_23_4%6/6
  1/6
  Perla Dhoma e gjumit T1
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 294
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: nen ndertim
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Gjiri I Lalzit
  • zone: - - -
  • Adresa: Gjiri i Lalezit
  • Zona e brendshme: 79,80 m²
  • Mbulim zone: 87,90 m²
  • Vleresim energjie: A+
   • per shitje 71 000 €
 • Detajet e prones

  Ju tashme keni mundesine per te pasur nje apartmanet te mrekullueshem buze detit, ne plazhin e Gjirit te Lalezit. 2 dhoma gjumi, 1 banjo, nje sallon dhe nje verande shume te madhe, me pamje te mrekullueshme. Apartamenti ndodhet mbrenda nje rezidence moderne ne Gjirin e Lalezit.
  Perla Resort eshte kompleks turistik qe ndodhet buzedetit, ne vijen e pare te detit adriatik, tek Gjiri i Lalezit. Pozicioni gjeografik eshte nga me te miret ne te gjithe detin Adriatik, me nje distance prej 40 min nga Tirana dhe 30 minuta nga Aeroporti i Rinasit. Perla Resort eshte nje residence moderne me nje game te gjere sherbimesh dhe infrastrukture. Te gjitha keto e bejne Perla Resort nje vend ideal per te jetuar buzedeti. Resorti ofron sherbime si Supermarket, bar-restorant, pishine, ambiente te gjelberta, parkim, mirembajtje, sigurim 24 ore, kend lojrash per femije, fush sportive.

  Ju ftojme te na kontaktoni per me shume informacion ose per nje vizite prane prones.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 87.90 m²
   • Zone interneti 79.80 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd 1
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Besard Rusi
  Telefone: 00355692029323
  email: besard.rusi@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %