Ju jeni vizitori 4675088

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1, ne zonen e Ali Demit
 • IMG_20160209_121624
  Full Screen
  • IMG_20160209_121624%1/6
  • IMG_20160209_121421%2/6
  • IMG_20160209_120936%3/6
  • IMG_20160209_1211471%4/6
  • IMG_20160209_1213061%5/6
  • IMG_20160209_121815%6/6
  1/6
  IMG_20160209_121624
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MB 523
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Ali Demi
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr. Shyqyri Ishmi
  • Zona e brendshme: 85 m²
   • per shitje 65 000 €
 • Detajet e prones

  Ne zonen e Ali Demit, rreth 100 metra larg stacionit te unazes shitet apartament ne katin e peste te nje pallati ekzistues te vitit 1991. I organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenjeje, 1 ballkon dhe 1 tualet me dritare. Me orientim Veri-Lindje, apartamenti ndodhet ne nje lagje te qete dhe goxha te aksesueshme me te gjitha facilitetet e nevojshme prane. Nder to mund te permendim shkollat: '1 Maji dhe Ismail Qemali'. Per me shume info, na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 85.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Blerina Sefa
  Telefone: 0694004131
  email: b.sefa@c21mbproperties.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 MB Properties
  Telefone: +355 04 245 2 245
  email: info@C21mbproperties.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %