Ju jeni vizitori 4615423

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qira ambjent per zyra
 • 12767512_10205662268181937_1221245807_n
  Full Screen
  • 12767512_10205662268181937_1221245807_n%1/11
  • 12767661_10205662267181912_1823467167_n%2/11
  • 12746188_10205662268981957_570794438_n%3/11
  • 12596050_10205662268501945_803276793_n%4/11
  • 12746567_10205662267021908_223632937_n%5/11
  • 12767713_10205662268301940_191065493_n%6/11
  • 12769642_10205662267781927_1221229172_n%7/11
  • 12782032_10205662267861929_1668387512_n%8/11
  • 12781974_10205662267461919_520114527_n%9/11
  • 12782363_10205662267741926_1073585426_n%10/11
  • 12769582_10205662269141961_81223210_n%11/11
  1/11
  12767512_10205662268181937_1221245807_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 272
  • Tipi i prones: Zyra/ptraktikantesh
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rruga e Kavajes
  • zone: - - -
  • Adresa: Ne krah te kishes Katolike
  • Zona e brendshme: 120 m²
   • Per qira  790 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qira ambjent per zyra ne katin e dyte te nje pallati te ri, me siperfaqe 120m2.
  Permban instalimet dhe arredimet perkatese per nje zyre te mirefillte.
  Ju ftojme sa me pare per nje vizite ne prone.
  Faleminderit.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 2
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 120.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enxhi Rustemi
  Telefone: +355672030829
  email: info@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta