Ju jeni vizitori 4638658

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 1+1 me qera
Ekskluzive
 • DSCN2098
  Full Screen
  • DSCN2098%1/12
  • DSCN2099%2/12
  • DSCN2100%3/12
  • DSCN2101%4/12
  • DSCN2102%5/12
  • DSCN2107%6/12
  • DSCN2109%7/12
  • DSCN2113%8/12
  • DSCN2103%9/12
  • DSCN2104%10/12
  • DSCN2105%11/12
  • DSCN2110%12/12
  1/12
  DSCN2098
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: NEW 211
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Currila
  • zone: - - -
  • Adresa: Lagjia nr 1 , Currila
  • Zona e brendshme: 52 m²
  • Mbulim zone: 52 m²
  • Condo cmim: 250 €
   • Per qira  Cmimet
 • Detajet e prones

  Jepet apartament me qera me siperfaqje 52 m2 ne zonen e Currilave. Apartamenti ndodhet ne katin e 10-te te nje pallati te ri dhe eshte i pabanuar me pare. Mobilimi eshte teresisht modern dhe te gjitha mobiljet ,elektroshtepiaket jane te reja. Ballkoni i apartamentit ka pamje fantastike nga deti . Cmimi eshte i diskutueshem . Ju mirespresim per nje vizite nga afer !
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • ballkone 1
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Market
   • Plazh
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
   • Pishine
   • Vend taksish
   • Pamje nga deti
  • Ekip
   • frigorifer
   • furnizime
   • Ngritje 2
   • dush 1
   • lavatrice
  • ekstra
   • Kushte Shkelqyer
  • Siperfaqet
   • pjesa e ballkonit 0.00 m2
   • planimetria 52.00 m²
   • Zone interneti 52.00 m²
  • sherbimet
   • Televizor kabllor
   • elektricitet
   • gaz
   • uje
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Klajd Shahini
  Agent
  Telefone: +355693544266
  email: klajdishahini92@gmail.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 New Day
  email: info.newday@c21.al
 • Harta