Ju jeni vizitori 4636687

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 1+1 per Shitje
Ekskluzive
 • 2a918b28-5ad8-40e4-aa81-e67d5ed94754
  Full Screen
  • 2a918b28-5ad8-40e4-aa81-e67d5ed94754%1/6
  • c3c5bd16-6770-4c90-985a-3a0efd8e6487%2/6
  • 8844607a-8a57-4cb4-a9ef-6d8ffaf71ca7%3/6
  • e0761cf1-d550-47ef-8d51-1babb8a6979a%4/6
  • bb93312b-a145-4265-955a-be903cedb2b1%5/6
  • 13ebfb89-a50f-4050-aed3-1401e121ff8d%6/6
  1/6
  2a918b28-5ad8-40e4-aa81-e67d5ed94754
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 343
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Vlorë
  • Qark ose prefekture: Orikum
  • Qytet: Orikum
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 61 m²
  • Mbulim zone: 5 m²
   • per shitje 34 000 €
 • Detajet e prones

  Ne Orikum prane detit shitet apartament me siperfaqe 61 m2 i organizuar ne dhome gjumi, kuzhine dhe ambient ndenje me hapsire te konsiderueshme, tualet dhe ballkon.
  Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri, me cilesi ndertimi shume te mire, me te gjitha parametrat e nevojshme per nje jetese komode.
  Per detaje te metejshme jeni te lutur te kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 5.00 m²
   • Zone interneti 61.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ariana Basha
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %