Ju jeni vizitori 4677004

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Vile e perfunduar per shitje prane Gjiri te Lalezit
 • DSC08110a
  Full Screen
  • DSC08110a%1/9
  • DSC08146a%2/9
  • HYRJA PERLA%3/9
  • DSC08218a%4/9
  • DSC08098a%5/9
  • DSC08319a%6/9
  • DSC08307a%7/9
  • Perla Dhoma e ndenjes T2%8/9
  • Perla Dhoma e gjumit T1%9/9
  1/9
  DSC08110a
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 296
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Vile
  • status: e re
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Gjiri I Lalzit
  • zone: - - -
  • Adresa: Gjiri i Lalezit
  • Zona e brendshme: 130 m²
  • Mbulim zone: 150 m²
  • Zone toke: 177,60 m²
  • Vleresim energjie: A+
   • per shitje 135 000 €
 • Detajet e prones

  Tashme keni mundesine e blerje e nje Vile buze plazhit te Gjirit te Lalezit. Vila eshte ne forme dupleksi e kompozuar ne katin e pare me Verande, ambient gatimi, banjo dhe sallon te madh. Kati i dyte eshte i perbere nga 3 dhoma gjumi, nje banjo dhe nje ballkon. Nepermjet shkalleve te mbrendshme mund te lidheni me terracen e viles, duke ju dhene mundesine e shtryfzimit te saj. Gjate ndertimit, theksi eshte vene tek cilesia e materialeve te perdorura dhe punimeve. Cdo shtepi eshte e veshur me kapote izoluese 100%. Te gjitha materialet e mbrendshme jane perzgjedhur per te qene me cilesoret ne treg.

  Te perfshire ne cmimin e viles jane dhe panelet diellore per ngrohjen e ujit (te markes Bosch).

  Perla Resort eshte kompleks turistik qe ndodhet buzedetit, ne vijen e pare te detit adriatik, tek Gjiri i Lalezit. Pozicioni gjeografik eshte nga me te miret ne te gjithe detin Adriatik, me nje distance prej 40 min nga Tirana dhe 30 minuta nga Aeroporti i Rinasit. Perla Resort eshte nje residence moderne me nje game te gjere sherbimesh dhe infrastrukture. Te gjitha keto e bejne Perla Resort nje vend ideal per te jetuar buzedeti. Resorti ofron sherbime si Supermarket, bar-restorant, pishine, ambiente te gjelberta, parkim, mirembajtje, sigurim 24 ore, kend lojrash per femije, fush sportive.

  Ju Ftojme te na kontaktoni per nje vizite prane prones.
 • Te paraqitura

  • Floor 0 - Siperfaqet
   • siperfaqja 57.80 m²
   • Zone toke 177.00 m²
  • Floor 1 - Siperfaqet
   • siperfaqja 72.30 m²
  • Dhoma
   • ballkone 1
   • Tualete 2
   • Dhoma e ngrenjes 1
   • Dhoma ndenje 1
   • nr. I kateve 2
   • Cati kopesht
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Kendi I lojerave per femije
   • zona jeshile
   • Market
   • Plazh
   • farmaci
   • Supermarkete
   • Pishine
   • Pamje nga plazhi
   • Pamje nga kopeshti
   • Pamje nga deti
  • Security
   • Qark I mbyllur
   • Mbikqyrje
   • e siguruar 24 ore
   • Video vezhgimi
  • Ekip
   • Ajer I kondicionuar
   • boljer uji
  • Siperfaqet
   • Zone me garazhd 14.00 m²
   • Zone kopshtesh 177.00 m²
   • planimetria 150.00 m²
   • Zone toke 177.60 m²
   • Zone interneti 130.00 m²
   • zone tarrace 20.00 m²
  • sherbimet
   • Akses interneti
   • Ndricim publik
   • sherbim security
   • uje
  • Infrastrukture
   • kopesht
   • palester
   • parkim hapur 1
   • kend lojerash
   • fushe sporti
   • pishine notuese
   • Garazhd 1
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Besard Rusi
  Telefone: 00355692029323
  email: besard.rusi@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %