Ju jeni vizitori 4593663

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament per Shitje ne Orikum
Ekskluzive
 • 9826a4ed-bcda-4501-8ce3-dddb47bca809
  Full Screen
  • 9826a4ed-bcda-4501-8ce3-dddb47bca809%1/5
  • 1afed641-2c43-4043-8546-8c13dc8e809b%2/5
  • a2b797b4-6223-4437-ae99-e3009d9a1771%3/5
  • 13ebfb89-a50f-4050-aed3-1401e121ff8d%4/5
  • 5a58902b-dde2-46c8-a05e-9bef69d6c9f2%5/5
  1/5
  9826a4ed-bcda-4501-8ce3-dddb47bca809
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 345
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Vlorë
  • Qark ose prefekture: Orikum
  • Qytet: Orikum
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 71 m²
  • Mbulim zone: 5 m²
   • per shitje 39 000 €
 • Detajet e prones

  Ne Orikum prane detit shitet apartament me siperfaqe 71 m2 hasire e shfrytezueshme, i organizuar ne dhome gjumi, kuzhine dhe ambient ndenje me hapsire te konsiderueshme, tualet dhe ballkon.
  Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri, me cilesi ndertimi shume te mire, me te gjitha parametrat e nevojshme per nje jetese komode. Apartamenti eshte i paisur me certifikate pronesie.
  Per detaje te metejshme jeni te lutur te kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Siperfaqet
   • planimetria 5.00 m²
   • Zone interneti 71.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ariana Basha
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %